Podaj adres e-mail, na który ma być wysyłany nasz newsletter:O nas:


Portal znanywynik.pl umożliwia szybkie sprawdzenie wyników badań ambulatoryjnych, wraz ze szczegółowym opisem każdej z pozycji przygotowanym przez lekarza specjalistę.

Dodatkowo każdy użytkownik po utworzeniu swojego konta ma możliwość tworzenia własnej historii zdrowia, poprzez wprowadzanie i zapisywanie:

1. Wyników badań laboratoryjnych
2. Pomiarów ciśnienia tętniczego oraz glukozy
3. Uczuleń na leki i inne alergeny
4. Przebytych chorób
5. Listy przyjmowanych leków
6. Monitorowanie BMI (Wskaźnik Masy Ciała)
7. Przebytych szczepień
8. Wady wzroku
9. Obliczyć ryzyko zawału metodą SCORE

Dzięki systematycznemu aktualizowaniu swojej historii, w łatwy sposób każdy lekarz będzie miał wgląd do Twojego profilu podczas wizyty w gabinecie. Przydatne funkcje takie jak generowanie wykresów, możliwość wydruku czy przesłania za pośrednictwem poczty e-mail sprawiają, że masz przy sobie wyniki badań w każdym miejscu i o dowolnym czasie.

Nasz portal posiada także specjalny panel stworzony dla lekarzy i instytucji medycznych, dzięki któremu mogą oni tworzyć listy swoich pacjentów, kontaktować się z nimi za pomocą poczty e-mail, przeglądać wpisy w historii swoich pacjentów (po udostępnieniu przez pacjenta konta swojemu lekarzowi) oraz wiele innych funkcji poprawiających i przyspieszających diagnozowanie.

Ponadto każde laboratorium, lekarz czy punkt poboru krwi będzie mógł po uzyskaniu dostępu do Twojego profilu, wprowadzać wyniki badań wraz z opisem i informować Cię o tym za pośrednictwem sms-a lub e-maila. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na czekaniu w kolejkach i pieniądze związane z dojazdem.

Jeżeli Twoje wyniki będą niepokojące, będziesz mógł szybko uzyskać informację o lokalizacji, godzinach przyjęć i kontakt najbliższego lekarza oraz przychodni.

Oddajemy w Wasze ręce aplikację mobilną dla systemów: ANDROID, iOS, WINDOWS PHONE, dzięki której w jeszcze szybszy i wygodniejszy sposób będziecie prowadzić swoją historię.

Pomyśl o zdrowiu SWOIM i CAŁEJ RODZINY już dziś!
Zaloguj się na portalu i stwórz historię zdrowia.
Partnerzy:

Wszystkie prawa zastrzeżone   © PRODAP S.C.  2019